The Electricity Of Every Living Thing PDF Download

The Electricity of Every Living Thing PDF
Author: Katherine May
Publisher: Orion
ISBN: 9781409172505
Size: 71.99 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Asperger's syndrome
Languages : en
Pages : 288
View: 5780

Get Book

The Electricity Of Every Living Thing Book Description:

A life-affirming and perspective-shifting memoir of one woman's walk in the wilds as she comes to terms with an Asperger's diagnosis. In August 2015, Katherine May set out to walk the 630-mile South West Coast Path. She wanted to understand why she had stopped coping with everyday life; why motherhood had been so overwhelming and isolating, and why the world felt full of inundation and expectations she can't meet. Setting her feet down on the rugged and difficult path by the sea, the answer begins to unfold. It's a chance encounter with a voice on the radio that sparks a realisation that she has Asperger's Syndrome. The Electricity of Every Living Thing tells the story of the year in which Katherine comes to terms with her diagnosis. It leads to a re-evaluation of her life so far - a kinder one, which finally allows her to be different rather than simply awkward, arrogant or unfeeling. The physical and psychological journeys become inextricably entwined, and as Katherine finds her way across the untameable coast, she also finds the way to herself. This book is a life-affirming exploration of wild landscapes, what it means to be different and, above all, how we can all learn to make peace within our own unquiet minds.

PDF Download

                                                        PDF
Author: Чарлз Дахіґґ
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171212083
Size: 63.18 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Psychology
Languages : uk
Pages : 432
View: 1982

Get Book

Book Description:

• Понад 60 тижнів у списку бестселерів The New York Times • Входить до довгого списку рейтингу Financial Times Як звички впливают на життя? Як, змінивши лише один шаблон поведінки, різні люди змогли досягти успіху: стати директором, придбати будинок, пробігти марафон? В основу цієї книжки лягли інтерв’ю із трьома сотнями науковців і директорів підприємств, дослідження, проведені в десятках компаній. Проаналізувавши все це, автор зрозумів, як кожна людина може контролювати свої звички, щоб досягти успіху. Дізнавшись, як створюються та руйнуються звички, ви зможете перебудувати шаблони поведінки, як собі забажаєте. Ви зрозумієте, як змусити себе не палити, менше їсти, займатися спортом, не кричати на близьких, ефективніше працювати.

PDF Download

                                                  PDF
Author: Сьюзен Кейн
Publisher: Наш формат
ISBN: 6177279937
Size: 28.95 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Psychology
Languages : uk
Pages : 368
View: 7685

Get Book

Book Description:

Кілька століть нам нав’язували ідеальний образ людини — комунікабельної, харизматичної, енергійної, — мовляв, саме ці риси — запорука успіху. Тому й не дивно, що більшість переступила через себе, намагаючись відповідати цьому взірцеві. Сьюзен Кейн вважає, що час скинути маски, і на численних прикладах з політики, бізнесу, освіти, громадського та культурного життя розповідає, у чому криється потенціал тихих людей. Кейн сама інтроверт, тому щиро ділиться порадами, як здобути успіх на роботі і в особистому житті, при цьому залишаючись самим собою.

PDF Download

                                                  PDF
Author: Брене Браун
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171230308
Size: 21.43 MB
Format: PDF, ePub
Category : Psychology
Languages : uk
Pages :
View: 171

Get Book

Book Description:

Брене Браун — американська письменниця та психолог, професор Г’юстонського університету, вивчає проблеми сорому та вразливості. Ця книжка — результат приголомшливого дослідження: як люди сприймають свою недосконалість. Аналізуючи тисячі історій чоловіків та жінок у віці від 18 до 87, Брене Браун дійшла вражаючого висновку: щасливими людей робить не досягнення власного ідеалу, а визнання своєї недосконалості! Уміння відвертої і дотепної оповідачки та незмінного лідера інтернет-переглядів на конференції TED об’єднати науку з цікавою історією зробило «Дари недосконалості» бестселером № 1 за версією The New York Times та забезпечило продаж 1,5 мільйона примірників! Що заважає людям почуватися щасливими? Ми самі себе змусили повірити, що щастя існує лише для досконалих людей, а ми недостатньо стрункі, розумні, привабливі, успішні або ж заможні, щоб його заслужити. Ми відчуваємо сором і тривожність, коли не можемо довести іншим власну неперевершеність, зрікаємося своїх принципів та нехтуємо талантами, аби відповідати чиїмось очікуванням. Проте стали щасливим легко — треба щиросердно прийняти свої недоліки і вразливість. Сміливість, співчуття та душевна близькість — дари недосконалості, що допоможуть відчути себе самодостатнім та щасливим і скерують на 10 головних дороговказів до щиросердного життя.

PDF Download

                                                  PDF
Author: Метью Діксон
Publisher: Наш формат
ISBN: 6177552196
Size: 67.84 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Business & Economics
Languages : uk
Pages : 240
View: 2093

Get Book

Book Description:

Успіх вашого бізнесу залежить від низки чинників, але один із перших — це ефективність відділу продажів. Саме команда продуктивних продавців може стати вашою суперсилою, яка допоможе випереджати конкурентів навіть у складні економічні часи. Як зробити із посереднього менеджера з продажів справжню зірку? Які вміння, знання та підходи впливають на ефективність продажів? На ці та інші питання дають відповідь Метью Діксон та Брент Адамсон.

12 PDF Download

12             PDF
Author: Джордан Пітерсон
Publisher: Наш формат
ISBN: 6177682332
Size: 26.39 MB
Format: PDF
Category : Psychology
Languages : uk
Pages : 320
View: 1187

Get Book

12 Book Description:

Чесноти не можна підмінити толерантністю, а відсутність чітких моральних ідеалів пояснити повагою до думки інших, переконує канадський психолог Джордан Пітерсон. За його словами, людям потрібна система цінностей, яка допомагає наповнити життя сенсом, боротися із безнадією, відчаєм та хаосом. Кілька років тому Пітерсон почав активно спілкуватися на популярному сервісі Quora. Якось у відповідь на запитання одного з користувачів «Що найкориснішого про життя мусить знати кожен?» він описав правила, якими має керуватися людина. Ці правила стали надзвичайно популярними, а його лекції та виступи спровокували серйозну суперечку в інтелектуальних колах світу.

PDF Download

             PDF
Author: Дебора Леві
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171232580
Size: 15.77 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Fiction
Languages : uk
Pages :
View: 1406

Get Book

Book Description:

Софія покладає значну частину власного життя на те, щоб розкрити таємницю загадкової хвороби своєї матері. Дівчина змучилася від її постійних скарг і примх, але з певним полегшенням відмовляється від не надто втішної дорослої дійсності заради матері та боротьби з хворобою. Доктор Ґомес — останній шанс, несмілива надія, за якою донька і мати вирушають на північ Іспанії. Але його дивні методи, здається, не стосуються медицини: хвороба прогресує і від того стає дедалі загадковішою. Софія здається собі детективом, який жадає справедливості й намагається з’ясувати, хто в цьому лиходійстві злочинець, а хто — жертва. Боротьба стає напруженішою, коли дівчина виявляє в собі не відомі їй раніше бажання…

PDF Download

                                                    PDF
Author: Тімоті Феррісс
Publisher: Family Leisure Club
ISBN: 6171239038
Size: 35.12 MB
Format: PDF
Category : Psychology
Languages : uk
Pages : 257
View: 4297

Get Book

Book Description:


PDF Download

                                         PDF
Author: Керол Двек
Publisher: Наш формат
ISBN: 6177513581
Size: 66.80 MB
Format: PDF
Category : Psychology
Languages : uk
Pages : 296
View: 5317

Get Book

Book Description:

Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя. Намагаючись з’ясувати, чи є талант запорукою успіху, завдяки чому ми досягаємо бажаного і який рецепт розв’язання будь-яких проблем, вона зробила революційне відкриття. Успішність у навчанні й роботі, бізнесі та спорті, мистецький хист і взагалі кожна сфера людського життя можуть змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про власні можливості й таланти. Наші вміння не є сталими, і лише старанність та наполеглива праця здатні призвести до реальних досягнень.

PDF Download

                  PDF
Author: Элвин Уайт
Publisher: Litres
ISBN: 5457420981
Size: 78.60 MB
Format: PDF, ePub
Category : Juvenile Fiction
Languages : uk
Pages : 3480
View: 6443

Get Book

Book Description:

Ця повість-казка, написана в 1952 році американським письменником Елвісом Бруксом Байтом, стала однією з найулюбленіших дитячих книжок в усьому світі, тому що в ній ідеться про справжню дружбу, відданість, невичерпні вигадки й веселі пустощі. Маленька дівчинка на ім'я Ферн урятувала і виростила поросятка Вілбера як свого домашнього улюбленця. На фермі, куди згодом відправили Вілбера, він потоваришував з багатьма тваринами. Але найвідданіший його друг – гарненька і розумна павучиха Шарлотта – вдруге врятувала Вілберове життя, а як – ви дізнаєтеся самі, прочитавши цю цікаву книжку.Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.