Logical Reasoning And Data Interpretation For The Cat PDF Download

Logical Reasoning and Data Interpretation for the CAT PDF
Author: Nishit K Sinha
Publisher: Pearson Education India
ISBN: 9332576416
Size: 74.69 MB
Format: PDF, ePub
Category :
Languages : en
Pages : 664
View: 631

Get Book

Logical Reasoning And Data Interpretation For The Cat Book Description:

This book over the years has proved to be a great architect in shaping student's ability to master Logical Reasoning and Data Interpretation for CAT examination. The fifth edition covers all the fundamental and advanced topics, supported by ample number of worked out examples, caselets, and exercises . It also provides clarity and knowledge of the concepts and questions that are asked in various MBA entrance examinations such as XAT, SNAP, IIFT, IRMA, MAT, NMAT, etc.

PDF Download

            PDF
Author: Арундаті Рой
Publisher: Видавництво Старого Лева
ISBN: 6176792770
Size: 21.75 MB
Format: PDF, Kindle
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 432
View: 3990

Get Book

Book Description:

«Бог Дрібниць» — це перший роман Арундаті Рой, індійської письменниці та громадської активістки, який одразу здобув світове визнання і отримав Букерівську премію. Події розгортаються в південноіндійському штаті Керала, у мальовничому, але й грузькому світі невеликого містечка на берегах могутньої ріки. У світі каст, традицій, комуністичного руху, занедбаної краси та понівечених людських доль. На тому строкатому тлі Амму, розлучена молода матір двох близнюків, Рахелі та Ести, повернулася до батьківського дому і якось уночі покохала чоловіка, якого її діти любили удень. І порушила основоположні закони функціонування тамтешньої громади. І була покарана, разом зі своїми дітьми.

PDF Download

                                   PDF
Author: Джером Джером
Publisher: Litres
ISBN: 5457055612
Size: 50.84 MB
Format: PDF, ePub, Mobi
Category : Fiction
Languages : uk
Pages : 1533
View: 1063

Get Book

Book Description:

Блискучий оповідач Дж. К. Джером у своїй гумористичній повісті змальовує кумедні пригоди трьох друзів, які вирішили здійснити подорож у човні по Темзі. Вони мали намір відпочити від Лондона, чудово розважитися і злитися з природою. Та після низки невдач їм довелося тікати до Лондона, покинувши свій човен під дощем, адже джентльмени не пристосовані до прийняття практичних рішень і раз у раз стають жертвами обставин. Повість сповнена яскравого гумору і не полишає байдужим жодного читача.